Attendees

First name Last name Rank Club Tournament round
Michiel Eijkhout 5 dan Nijmegen Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Koen Pomstra 5 dan
Michiel Tel 5 dan Utrecht Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Rudi Verhagen 5 dan Drienerse Go Vereniging Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
rené aaij 4 dan Groningen Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Herman Hiddema 4 dan Groningen Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Gerard Nederveen 3 dan Eindhoven Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Martijn van Ling 2 dan Utrecht Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Bas Vet 2 dan Eindhoven Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Pepijn Visscher 2 dan
Ming Au 1 dan Seki Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Christian Moldovan 1 dan Essen Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Torben Peters 1 dan Berlin Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Mathijs Romans 1 dan
Vincent van der Goes 1 dan Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Erwin Bonsma 1 kyu Eindhoven Monday December 27th
Gints Engelen 2 kyu Leuven Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Andreas Laug 2 kyu Duisburg
Tamara Au-Havik 3 kyu Seki
Jasper Froeling 3 kyu Groningen
Dorus Peelen 3 kyu Wageningen Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Karen Pleit 3 kyu Groningen Monday December 27th
Roel van Kollem 3 kyu Amsterdam Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Yvonne Roelofs 4 kyu Nijmegen Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
René van Breugel 4 kyu Eindhoven Thursday December 30th
Friday December 31st
Reijer van der Zande 4 kyu Monday December 27th
Mirjam Visscher 4 kyu
Rob Friederichs 5 kyu Go Club Betuwe (Culemborg)
Bart Slijkhuis 5 kyu Groningen Monday December 27th
Thomas Finkelnberg 6 kyu Monday December 27th
Hans Finkelnberg 7 kyu Leiden Monday December 27th
R Pars 7 kyu Groningen
Bart Vergouwe 7 kyu
Sebastiaan Andeweg 8 kyu Nijmegen Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Wytze van der Raay 9 kyu Go Club Betuwe (Culemborg) Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Sandra Vos 11 kyu Groningen
Lisan Boonstra 15 kyu -
Chaja van Kollem 15 kyu -
Jana Kämper 17 kyu Essen Monday December 27th
Tuesday December 28th
Wednesday December 29th
Thursday December 30th
Friday December 31st
Mark Roelands 20 kyu
Mandy van Zoggel 30 kyu Go club Den Bosch
Frenk Arnold - Groningen
Julian Au -
Manon Bruel -
Alexander Grevel - Klimaliste