Deelnemers

Voornaam Achternaam Speelsterkte Club Toernooironde
Michiel Eijkhout 5 dan Nijmegen Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Koen Pomstra 5 dan
Michiel Tel 5 dan Utrecht Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Rudi Verhagen 5 dan Drienerse Go Vereniging Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
rené aaij 4 dan Groningen Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Herman Hiddema 4 dan Groningen Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Gerard Nederveen 3 dan Eindhoven Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Martijn van Ling 2 dan Utrecht Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Bas Vet 2 dan Eindhoven Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Pepijn Visscher 2 dan
Ming Au 1 dan Seki Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Christian Moldovan 1 dan Essen Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Torben Peters 1 dan Berlin Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Mathijs Romans 1 dan
Vincent van der Goes 1 dan Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Erwin Bonsma 1 kyu Eindhoven Maandag 27 December
Gints Engelen 2 kyu Leuven Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Andreas Laug 2 kyu Duisburg
Tamara Au-Havik 3 kyu Seki
Jasper Froeling 3 kyu Groningen
Dorus Peelen 3 kyu Wageningen Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Karen Pleit 3 kyu Groningen Maandag 27 December
Roel van Kollem 3 kyu Amsterdam Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Yvonne Roelofs 4 kyu Nijmegen Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
René van Breugel 4 kyu Eindhoven Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Reijer van der Zande 4 kyu Maandag 27 December
Mirjam Visscher 4 kyu
Rob Friederichs 5 kyu Go Club Betuwe (Culemborg)
Bart Slijkhuis 5 kyu Groningen Maandag 27 December
Thomas Finkelnberg 6 kyu Maandag 27 December
Hans Finkelnberg 7 kyu Leiden Maandag 27 December
R Pars 7 kyu Groningen
Bart Vergouwe 7 kyu
Sebastiaan Andeweg 8 kyu Nijmegen Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Wytze van der Raay 9 kyu Go Club Betuwe (Culemborg) Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Sandra Vos 11 kyu Groningen
Lisan Boonstra 15 kyu -
Chaja van Kollem 15 kyu -
Jana Kämper 17 kyu Essen Maandag 27 December
Dinsdag 28 December
Woensdag 29 December
Donderdag 30 December
Vrijdag 31 December
Mark Roelands 20 kyu
Mandy van Zoggel 30 kyu Go club Den Bosch
Frenk Arnold - Groningen
Julian Au -
Manon Bruel -
Alexander Grevel - Klimaliste